Sada čitam
MiniJ stroj za pranje zidova. Novi uređaj u Xiaomi ekosustavu

Xiaomi stroj za pranje rublja

Novi proizvod pojavio se na platformi crowdfunding, zidnu perilicu koju proizvodi MiniJ. Posiada unikalny kształt, producent określa go dwoma słowami, kropla wody. Marketing u ovom pitanju bio je veliki odraz moje mašte.

MiniJ stroj za pranje zidova

Dimenzije su 67 cm x 57,5 cm x XUMUM cm i težina 34.8kg. Za montiranje stanjivanje mora biti najmanje 24 podzemni prostor, Xiaomi najavljuje da bi najmanje 0.9 pijesku centimetara prostora u svakoj dimenziji. Na vratima se može naći vrata za umetanje prljave odjeće przodzie. Na grubych szklanych drzwiach Xiaomi umieściło dotykowy ekran LCD za pomocą którego można sterować pralką. Do wyboru jest osiem różnych programów prania. Grzałka zastosowana w pralce potrafi podgrzać wodę do temperatury 95 ° C, która jest skuteczna w usuwaniu nawet 99,99% pospolitych bakterii. Pralka nadaje się do prania różnych rodzajów tkanin, w tym delikatnych, należy tylko pamiętać o wybraniu odpowiedniego programu aby nie uszkodzić materiału. Pralka może pomieścić do 3 kg ubrać na jedno pranie. 

Xiaomi stroj za pranje rublja

Pralka ścienna MiniJ i Xiaomi wykorzystuje silnik o zmiennej częstotliwości Direct Drive, na taką samą technologię decydują się najbardziej znani producenci pralek na świecie jak choćby Samsung, Whirpool czy LG.  W porównaniu do tradycyjnego napędu taśmowego, silnik konwersji częstotliwości DD zużywa mniej prądu i generuje mniejszy hałas podczas pracy, wynosi tylko 45 dB. Kompaktowy rozmiar oznacza, że ​​produkt nie zajmuje zbyt dużo miejsca, sprawdzi się idealnie w małych, ciasnych łazienkach. 

Pogledajte više
Uleemark 2.0

MiniJ stroj za pranje zidova

Pralka ścienna Minij została wyceniona na  2499 juanów,  $380 i jest już w sprzedaży. Niestety póki co tylko na terenie Państwa Środka.