Sada čitam
Mijia Mirror Dashcam - snimač s kamerom za pomicanje

Mijia Mirror Dashcam

Sigurnost na cestama i registri vozila su važna tema, posebno u Rusiji. Svako sada i tamo pojavljuju se novi filmovi na webu koji prikazuju virtuoznost ruskih vozača. Kamera za automobil u vozilu može učinkovito pomoći u borbi protiv osiguravajućeg društva i potvrditi da smo bili nevini tijekom incidenta. Xiaomi je predstavio novi retrovizor s rekorderom, Mijia Mirror Dashcam. Ipak, budite oprezni jer su u nekim zemljama zabranjeni fotoaparati u automobilu, na primjer Austra i Švicarska.

Mijia Mirror Dashcam

Inteligentni Xiaomi ogledalo ima IPS zaslon osjetljiv na dodir s 5 veličinom i 854 x 480 rezolucijom. Prednja kamera ima leću iz Sony IMX323 s f / 1.8 zatvaračem. Kut gledanja je 160 stupnjeva. Zanimljiva je nova značajka izborna opcija za kupnju stražnje kamere.  Pole widzenia wynosi  138 stopni i jest wodoodporna IPX7. Podczas cofania lusterko automatycznie przełączy się na obraz z tyłu. Obie kamery mogą jednocześnie nagrywać i robić zdjęcia w rozdzielczości 720p. Nie straszny im mróz i upadły, działają bez problemu w temperaturach od  -20 ° C do + 70 ° C.

Mijia Mirror Dashcam

Mijia Mirror Dashcam posiada wbudowany  akumulator o pojemności  470mAh, tradycyjnie jak w większości akcesorii samochodowych ładowanie odbywa się poprzez gniazdo zapalniczki. Kako bi sačuvao snimljene videozapise, podržava karty microSD od 16 GB do 64 GB klasy 10. Urządzenie łączy się z aplikacją Mijia przez Wi-Fi. Zarówno filmy jak i nagrania można oglądać za pomocą aplikacji w czasie rzeczywistym. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji można również zapisać zdjęcie i film w pamięci smartfona aby zachować kluczowe dowody. Oprócz przycisków dotykowych można również sterować za pomocą głosu, jednak oczywiście nie w języku polskim. Po wypowiedzeniu komendy urządzenie potrafi wykonać zdjęcie. Rozpocząć krótki film, zarówno z kamery przedniej jak i znajdującej się z tyłu lub przełączyć się w tryb cofania i wyświetlić obraz znajdujący się za pojazdem.

Vidi također
hej 1s nfc

Mijia Mirror Dashcam

Użytkownicy nie muszą usuwać seryjnych lusterek wstecznych, które są montowane w samochodzie. Inteligentne lusterko od Xiaomi można po prostu przymocować do niego za pomocą dołączonych pasków zaciskowych.

Mijia Mirror Dashcam będzie dostępny od 16 czerwca. Cena za lusterko to 399 juanów, $62. Kamera tylnia to koszt 99 juanów, $15 i jest opcjonalna. 

Dođite na vrh